Usługi

Twój Pies, nasze Wielkie Dzieło!

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z usługami, jakie mogę zaoferować Tobie i Twojemu psu!

Domowa Konsultacja Behawioralna

Czas trwania: ok. 3h

Koszt: 350 zł + 50 zł dojazd na terenie Poznania.

(mieszkasz poza Poznaniem? Zapytaj o koszt dojazdu przed konsultacją!)
Lokalizacja: dom/mieszkanie klienta. Dojeżdżam do Poznania i okolicznych miejscowości. Mieszkasz daleko, a zależy Ci na konsultacji? Zapytaj czy jestem w stanie dojechać.

Konsultacja domowa, to idealny początek naszej wspólnej drogi, z Twoim potrzebującym wsparcia psem. Na konsultację przyjeżdżam pod wskazany adres, a następnie przechodzę do wywiadu z Tobą. Przygotuj proszę zestaw pytań jakie chcesz zadać, ale także książeczkę zdrowia psa (lub informacje o przebytych chorobach/zabiegach) oraz zdecydowanie cos do pisania.
W trakcie wizyty odpowiem na wszystkie pytania, a także dokładnie wytłumaczę jak pracować z Twoim czworonogiem. Jeśli będzie taka potrzeba, wyjdziemy również na spacer, by ocenić zachowanie psa na zewnątrz.
Domowa konsultacja jest idealna jeśli Twój pies ma problem z agresją, lękami, reakcją na gości lub innymi kłopotami, które występują głównie w domu. Jest to tez idealny sposób na to, by omówić dokładnie pierwsze kroki ze szczeniakiem lub adoptowanym czworonogiem.
Więcej informacji o tym jak pracuje znajdziesz w Zakładce FAQ (Najczęściej zadawane pytania przed konsultacją)

Indywidualna Konsultacja Spacerowa

Czas trwania: ok. 60-75 min.

Koszt: 150 zł pierwsza konsultacja, 120 zł każda kolejna.

Lokalizacja: Luboń (Park Papieski ul.Unijna lub inna)

Masz wrażenie, że utknąłeś w miejscu i chcesz ruszyć dalej? Ta forma jest idealna dla Ciebie. Jest to spotkanie indywidualne z Twoim psem w trakcie którego omówimy problem spacerowy oraz pokaże Ci jak go przepracować.
Lokalizacja może się zmienić jeśli będzie taka potrzeba oraz możliwość terminów z mojej strony. Pierwsze spotkanie zawsze odbywa się w Luboniu. Spotkania poza Luboniem są dodatkowo płatne (dojazd).
Indywidualna Konsultacja Spacerowa to swoisty prekursor do innych zajęć indywidualnych i grupowych. Zapisz się na nią, jeśli w przyszłości chcesz spotkać się ze mną i moim psem (Indywidualna Konsultacja Z Psim Mentorem) lub przyjść na Spacery Komunikacyjno-Dekompresyjne.

Indywidualna Konsultacja z Psim Mentorem (1:1)

Czas trwania: ok. 60 min.

Koszt: 100 zł.

Lokalizacja: Luboń (lub do dogadania na terenie Poznania)

Jest to spotkanie 1:1 z jednym z moich 2 psów, o których możecie poczytać w zakładce „o nas”. Magnum ma ponad 5 letnie doświadczenie w pracy, Vex uczy się pracować z psami od roku. Psa dobieram do waszego psa tak by mógł czuć się bezpiecznie.
Ta forma konsultacji ma na celu pokazanie Twojemu psu, że może czuć się dobrze z kontaktach z innymi psami. Spotykamy się w parku, na łące lub innej dzikiej lokalizacji – w zależności od potrzeb Twojego psa. W ten sposób pracuję z psami zarówno lękowymi, jak i z psami wyrażającymi agresję w stosunku do innych psów na spacerach.
Zajęcia te są idealnym dodatkiem do terapii psów problemowych.

Grupowe Spacery Socjalizacyjne

Czas trwania: ok. 60-75 min.

Koszt: 50 zł.

Ilość psów w grupie: 6-8.

Grupowe Spacery Socjalizacyjne w moim wykonaniu odbywają się obecnie na terenie Parku Szachty w Poznaniu. Maja na celu pokazanie psom, że można przebywać w otoczeniu innych psów bez niepotrzebnej frustracji i agresji. Na moje spacery przyjmuję również psy, które są agresywne, natomiast musza być one odpowiednio zabezpieczone (kaganiec + pełna kontrola nad psem).
Jeśli spotkaliśmy się wcześniej na konsultacjach indywidualnych, GSS to również idealny moment na to, by porozmawiać o postępach Twojego psa. Natomiast na spacerze nie omawiamy problemów domowych.
Przed spacerem ustalam kolejność psów w grupie oraz wyznaczam konkretne zasady. Podstawą jest to, iż psy nie biegają luzem w trakcie moich spacerów. Podczas zajęć rozmawiam z każdym z uczestników i aktywnie przewodzę grupą.

Spacery Komunikacyjno-Dekompresyjne

Czas trwania: ok. 60-90 min.

Koszt: 80 zł.

Ilość psów w grupie: 4.

Jest to bardzo spokojny spacer, na luźnych 5 metrowych smyczach, z dużą ilością węszenia, swobody oraz komunikowania się zarówno na odległość jak i z bliska. Wszystko pod moim ścisłym nadzorem, okraszone wskazówkami oraz komentarzami na temat tego co i dlaczego robią psy. Nie brakuje też miejsca na miła atmosferę i luźniejsze rozmowy. Spacer ten odbywa się w lesie pomiędzy Mosiną a Żabnem (woj. WLKP).

Cel spaceru to poczucie ulgi i rozluźnienia w kontakcie z psami dla waszych czworonogów, a dla was możliwość uczenia się komunikatów jakie wysyłają wasze psy.
O przyjęciu psa na zajęcia nie decyduje kolejność zgłoszeń, a mój dobór psów, które będą się pięknie zgrywały, które dadzą sobie wzajemnie możliwość szlifowania umiejętności komunikacji i będą regulowały wzajemną pewność siebie w kontaktach.

Seminaria Edukacyjne dla Firm

Przewodzisz zespołem w firmie, w której pracownicy mają na co dzień do czynienia z psami w trakcie świadczenia usług? Może Twoja firma zajmuje się produktami lub usługami dla psów i interesują się wykłady edukacyjne w ramach programów integracyjnych dla kadry?
Jeśli tak, tutaj również mogę pomóc. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza wielokrotnie prowadziłam wykłady oraz warsztaty, co dało mi doświadczenie do robienia tego zawodowo. Obecnie prowadzę szkolenia w trakcie targów, festynów oraz organizowanych przez miasta imprez dla psiarzy. Prowadzę również seminaria dla dużych korporacji oraz małych przedsiębiorstw, dotyczące behawioru psów oraz tego jak się przy nich zachować.
Temat, formę oraz koszty omówimy telefonicznie lub na spotkaniu.